Varta marka akü ileride kullanmak için elektriği depolar. Varta akü pozitif ve negatif plakalar gibi birbirinden farklı olan 2 materyalin etkileşmesi sonucunda oluşan kimyasal reaksiyondan voltaj üretmektedir.

Tipik bir kurşun – asit aküde hücreye oranla voltaj yaklaşık 2 volttur. Toplam volt ise 12 volt olmaktadır.

Elmas Akü olarak İstanbul çevresinde yetkili satışını yaptığımız Varta marka aküler ile müşterilerin beğenisini topluyoruz. Varta marka akünün diğer akülere oranla daha fazla seçilmesinin sebebi daha kaliteli ve dayanıklı olmasıdır.

Varta Akü Özellikleri

Varta akü sağladığı teknolojiler ile yanında bir sürü özellik getirmektedir. Müşterilerin kalite açısından en çok tercih ettiği akü markalarından bir tanesidir.

Elmas akü olarak resmi satışını yaptığımız Varta akünün özellikleri şu şekildedir:

  • Kaliteli ve bilinen bir akü markasıdır.
  • Son teknoloji akü ürünüdür.
  • Akü test değerleri oldukça yüksek ve kalitelidir.
  • Elmas Akü olarak Varta marka aküyü bizden satın alırsanız bakım ve depolama hakkında hizmet vermekteyiz.
  • Elmas akü olarak montaj ve değiştirme hizmeti vermekteyiz.

Elmas Akü Satış ve Servis Hizmetleri

Araçlarınızın ana enerji kaynağı olan akülerin bakımını ve satışını yapmaktayız. Elmas akü olarak aküleriniz hakkında arıza tespiti ve neticesinde arıza çözümü yapmaktayız.

Elmas akü satışı ve servis hizmetleri:

  1. Varta Akü Bakım Hizmetleri

Otomobilinizdeki akünün kontrolü ve gerekli olan bütün bakımlarını yapıyoruz. Akü ölçüm değerlerini kontrol ediyor sonradan bir sorun ile karşılaşmamanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Varta marka akü satışında en bilindik satış noktalarından birisi olarak bilinen firmamız bu konuda desteğini de tam anlamıyla sürdürmektedir.

  1. Elmas Akü Otomobil Elektrik Kışlık Bakım Hizmeti

Aracınızın donanımı ve elektrikle alakalı durumlarını kontrol etmeden uzun yol gitmek oldukça risklidir. Elmas akü olarak kışlık onarım ve bakım hizmetleri yapıyoruz.

Yaptığımız hizmetleri ise: cam suyu ölçümü, antifiriz ölçümü, lamba kontrolü, oto tesisat onarımı ve  sileceklerin kontrolü  yapılmaktadır. Bunların haricinde ölçülen değerlerde bir değişiklik varsa araç komple incelenmektedir.

  1. Elmas Akü Otomobil Tesisat Bakım Hizmeti

Aracınızdaki günlük kontrollerin düzenli olarak yapılması aracınızın performansını ve ömrünü arttıracaktır. Araç içerisinde yer alan akünün görevini tam olarak yerine getirememesi birçok sorun ortaya çıkarabilir.

Elmas aküden bakım hizmeti alın ve yollarda güvenli olun.

Verdiğimiz hizmetlerde bizden satın almış olduğunuz ürünlerin garanti kapsamında sorununu çözüyoruz. Bizden satın almadığınız akülerinde servis gereği sorununu çözüyor ve uygun fiyatlandırma ile sizlere teslim ediyoruz.