Şişli ve Yakın Çevresinde Bulunan Çağlayan, Kurtuluş, Okmeydanı, Mecidiyeköy, Kağıthane, Göktürk, Elmadağ, Harbiye, Esentepe, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Harbiye, Osmanbey, Teşvikiye, Zincirlikuyu, Çeliktepe, Gültepe, Alibeyköy, Kemerburgaz, Rami, Yeşilpınar, Şirintepe, Seyrantepe, Gaziosmanpaşa, Bölgelerine’de 7/24 Sizlere Her Zaman Çözüm Odaklı Hizmetlerimizle Akü Satış Akü Takviyesi ve Bulunduğunuz Konumda Ücretsiz Montaj Hizmeti Verilmektedir. Şişli akü yardım servisimiz ilçe ve mahallelerinde 7/24 sizlere bulunduğunuz konuma gelerek hizmet vermekteyiz.Otomobilinizde amperaj dengesi sağlanamadığı hallerde ve akünün elektrik akımı üretememesi durumunda akü takviye işleminin uygulanması gerekir. Eğer akünüz aniden biterse, aracınız çalışmayacak ve yola devam edemeyeceksiniz. Bu noktada Şişli akü yardım hizmeti alarak, aracınızın eskisi gibi çalışmasını mümkün kılabilirsiniz.

Amperaj dengesini kurmak, alternatörün üretmiş olduğu gücü dengelemek, akünün görevleri arasında yer alır. Bununla beraber akü, araç motorunda bir aksaklık olduğunda elektrik akımı üretmek ve bunu gereksinim duyulan aksamlara iletme görevine sahiptir. Her çeşit motorlu araçların en önemli aksamlarından biri şüphesiz ki akülerdir. Akülerin ortalama ömrü ise dört yıl kadardır. Ömrü biten akü aniden boşalabilir, aniden bitebilir. Bu aşamada ise akünün takviye edilmesi gerekir. Eğer aküden dolayı yolda kalırsanız; Şişli akü yardım hizmeti ile akü problemlerinize kesin çözüm sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Akü Neden Boşalır?

Akü enerjisi, hareket eden her çeşit motorlu aracın gereksinimidir. Şişli akü yardım hizmeti almak isteyenler akülerin neden boşaldığını da öğrenmek istiyor olabilirler. Biz de akü neden boşalır sorusunun cevabını açıklayalım. Akülerin ömrü yaklaşık olarak dört senedir. Bu süreçte işlevini koruyan ve otomobile elektrik ileten bir parçadır. Otomobilin ilk çalıştırılması esnasında elektrik enerjisi sunan bu parça, otomobilin çalışmadığı durumlarda kendi kendini şarj edebilir. Ayrıca aküler hatalı kullanım ya da unutma nedeniyle de boşalabilir.
Akünün boşalma nedenleri genel olarak şunlardır:

•    Çok uzun süre boyunca aracı kullanmamak.
•    Radyoyu açık unutmak.
•    Araç içi aydınlatma ünitelerinin açık kalması.
•    Farları açık bırakmak.
•    Kısa mesafelerde araç kullanmak.

Bakımları yapılan ve düzgün muamele gören aküler daha uzun süre boyunca kullanım imkanı sunacaktır. Haliyle yolda kalma ve bozulma gibi durumlara sebebiyet vermeyecektir. Fakat herhangi bir akü sorunu yaşarsanız da Şişli akü yardım hizmeti talep edebilir ve sorunlarınıza kısa zaman içinde çözüm bulabilirsiniz.

Akünün Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Şişli akü yardım hizmeti almadan evvel akünün bitip bitmediğinden emin olmak isteyebilirsiniz. Akünün boşalması, kullanım ömrünün bitmesi gibi durumlar sıklıkla sürücülerin başına gelmektedir. Aracı çalıştırırken, trafik ışıklarında, seyir halinde iken aracınız herhangi bir şekilde çalışmıyor ve yolda kalmış ise akünüz bitmiş demektir.