Aracınız beklemediğiniz bir anda çalışmadığında yardım bulmak çoğu zaman zor olabilir. İstanbul 7/24 Acil Akü Yardım Servisi ile ihtiyacınız olduğu her anda yanınızdayız. Bir aracın sağlıklı çalışması için akü sağlığı fazlasıyla önemlidir. Aküsü sağlıklı çalışmayan bir aracın sahibini her an yarı yolda bırakma ihtimali bulunur. Bu gibi durumlarda ekiplerimize ulaşarak yardım talep edebilirsiniz. Her nerede olursanız olun tecrübeli hizmet ekibimizle hizmetinize hazırız. Ekiplerimiz hızla harekete geçecek ve bulunduğunuz yere gelip aracınızın aküsüne gerekli müdahalede bulunacaktır.

İstanbul 7/24 Acil Akü Yardım Servisi Arızalı Akülerinizi Bulunduğunuz Konumda Değişimini Yapıyor. Beklenmeyen anlarda karşılaştığınız sürpriz durumlarda bir telefon uzağınızda hizmetinize hazırız. İstanbul’un Avrupa Yakası her noktasında son teknoloji cihazlarımızla ve Tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Akü tamiri ve bakımı bulunduğunuz yerde ivedilikle yapılacak ve sorunsuz bir şekilde yola devam etmeniz sağlanacaktır.

Akünüz bittiğinde eğer yolda kalırsanız telaşa mahal yok! İstanbul 7/24 Acil Akü Yardım Servisi ile yardımınıza koşuyoruz. Yerinde yaptığımız müdahaleler ile aracınız yeniden trafiğe çıkmaya hazır hale geliyor. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken hemen Bize ulaşıp kaydınızı bıraktığınızda çabucak bulunduğunuz yere gelerek akünüzün kontrollerini ve gerektiğinde tamirini yapacak ve çalışır halde aracınızı size teslim edeceğiz.

Her marka ve modelde aküye müdahale edebilir, gerektiğinde değişimini sağlayabiliriz. İstanbul 7/24 Acil Akü Yardım Servisi söz konusu olduğunda stoklarımızda yer alan her model ve markada akü ile gerektiğinde hizmetinize koşmaya hazırız. Kısa sürede yanınıza ulaşıp eğitimli ve Deneyimli kadromuzla aracınızı harekete hazır hale getiriyoruz.

Aracınızın türü hiç fark etmez. Araba ,otobüs, kamyon, tır, deniz araçlarına uygun her ne olursa olsun akü arızalarında ve akü bitmesi gibi durumlarda İstanbul 7/24 Acil Akü Yardım Servisi ile yardımınıza koşmaktayız. Acil yardım hattımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ekiplerimiz resmi tatil, bayram, seyran demeden hizmetinizdedir. Bir telefon kadar uzağınızda sizi bekleyen ekiplerimize bulunduğunuz yeri konumunu attıgınızda ekiplerimiz hızla harekete geçip bulunduğunuz yere gelerek akü değişiminizi veya tamirinizi gerçekleştirecektir.

İstanbul 7/24 Acil Akü Yardım Servisi daima müşteri dostu bir hizmet olarak ön plana çıkar. Her marka ve modelde uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla ön plana çıkmaktayız. Ekiplerimiz takviye ile kurtulabilecek bir akünün değişiminde ısrarcı olmaz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve bütçenizi düşünürüz. Büyük masraflara girmenizi günümüz ekonomik koşullarında bizler de teşvik etmiyoruz. Mümkün mertebe olabilecek en düşük masraf ile aracınızın yeniden trafiğe çıkabilmesi önceliğimiz. Yolda kalmanız halinde dakikalar içerisinde bulunduğunuz yere ulaşarak müdahaleye
başlamaktayız.

Unutmayın ki araçların aküleri zamanla yıpranır veyahut ömrü dolar. Genellikle sağlıklı aküler çalıştıkça kendini takviye etse de bir noktada akülerin de değiştirilmesi gerekecektir. Böyle durumlarda aracınızın sizi ne zaman yarı yolda bırakacağınızı kestirmeniz mümkün değildir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız İstanbul 7/24 Acil Akü Yardım Servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Montaj, takviye ve değişim işlemleriniz bulunduğunuz noktada ivedilikle gerçekleştirilecektir. Hizmetimizden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey telefon numaramızdan bize ulaşarak neye ihtiyacınız olduğunu söylemektir. Uygun fiyatlı hizmetimizle akünüzün sizi yarı yolda bırakmasına engel olarak işlerinizden geri kalmamanızı sağlıyoruz.

İstanbul 7/24 Akü Yardım Servisi güvenilir, hızlı ve makul fiyatlı bir hizmettir. Bizleri tercih ettiğinizde hizmetimizden memnun kalacağınızı hatta bizi ihtiyacı olan dostlarınıza da önereceğinizi garanti ederiz. İstanbul 7/24 Akü Yardım Servisi her daim telefonunuzda numarası bulunması gereken önemli servis hatlarındandır. Eğer ki sürekli aracınız ile yolculuk halindeyseniz bizi telefon rehberinize kaydetmeyi unutmayın.