Halkalı ve Yakın Çevresinde Bulunan Atakent, Başakşehir, İstoç, İkitelli, Bahçeşehir Bölgelerine’de 7/24 Sizlere Her Zaman Çözüm Odaklı Hizmetlerimizle Akü Satış Akü Takviyesi ve Bulunduğunuz Konumda Ücretsiz Montaj Hizmeti Verilmektedir. Halkalı akü yardım servisimiz ilçe ve mahallelerinde 7/24 sizlere bulunduğunuz konuma gelerek hizmet vermekteyi.Sürüş halinde iken aracınızın aküsünde çeşitli problemler meydana gelebilir ve yolda kalmanız söz konusu olabilir. Araç aküsünün bitmesi, boşalması veya farklı akü arızaları nedeniyle aracınızın yolda ilerlemesi durabilir. Bu aşamada devreye giren ise Halkalı akü yardım hizmetimiz olur. Uzun senelerden bu yana sektördeki faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, akü yardım Halkalı hizmeti ile 7/24 yardımınıza koşar. Sebep her ne olursa olsun, akünüzdeki her türlü sorun ve akü değişim gereksinimi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Oto akü çeşitli sebeplerden dolayı bitebilir ve trafik anında yolda mahsur kalmanıza neden olabilir. Eksik şarjlı bir akünün araçta kullanılması, otomobilde kaçak akım bulunması, otomobilin aküyü şarj edememesi, elektrik tesisatından herhangi bir arızanın meydana gelmesi, farların ya da radyonun açık kalması gibi faktörlerden dolayı araç aküsü bitebilir. Kesintisiz bir şekilde yola devam etmek için akünün şarj alıp almaması ve akünün doluluk oranı önem arz eder. Olası bir akü sorununuzda Halkalı akü yardım hizmeti talep ederek, sorununuza hızlı ve güvenli bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Akü Yardım Halkalı

Akü sistemleri, otomobil çalışırken belirli bir düzeyde enerji tüketir. Esasen şarj dinamosu yardımı ile bu enerji aküye tekrar yüklenir. Araç çalıştırıldıktan sonra akünün şarj düzeyi 14.5 V’a dek normal kabul edilir. Bu düzey, akünün şarj olabildiğini ifade eder. Araç servis merkezlerinde tercih edilen akü ölçüm ekipmanları, akünün şarj alıp almadığını ve sağlamlığını kolaylıkla kontrol eder. Ancak kimi sebeplerden ötürü akü şarj almayabilir ya da kısa sürede tükenebilir. Normalde akülerin ömrü dört sene kadardır. İyi koşullarda bakılmaması ve akünün bakımının yapılmaması gibi durumlar, akünün sizi yolda bırakacağını işaret eder. Eğer ki akü problemlerinden dolayı yolda kalırsanız; bu aşamada yapmanız gereken tek şey Halkalı akü yardım hizmeti almak için bizimle iletişime geçmek. Halkalı bölgesine hızlı bir şekilde erişim sağlayan ekibimiz, problemin kolayca ve güvenli şekilde çözülmesine yardımcı olacaktır.

Akü Ne Kadar Sürede Biter?

Halkalı akü yardım hizmetine gereksinim duyanlar için akü ne kadar sürede biter sorusuna da cevap verelim. Normal şartlarda akülerin ömrü 4-5 sene kadardır. Fakat kullanım süresine ve sıklığına göre bu süre değişiklik gösterebilir. Akünün muhafaza koşulları, iklimsel nedenler, marş sayısı ve çeşitli donanımların açık bırakılması gibi konular da akünün hızlı bir şekilde tükenmesine sebebiyet verebilir.