Güngören ve Yakın Çevresinde Bulunan Merter, Haznedar, Tozkoparan, Gençosman, Güneştepe, Bölgelerine’de 7/24 Sizlere Her Zaman Çözüm Odaklı Hizmetlerimizle Akü Satış Akü Takviyesi ve Bulunduğunuz Konumda Ücretsiz Montaj Hizmeti Verilmektedir. Güngören akü yardım servisimiz ilçe ve mahallelerinde 7/24 sizlere bulunduğunuz konuma gelerek hizmet vermekteyiz.Milyonlarca aracın yer aldığı İstanbul trafiğinde sürücülerin en çok sorun yaşadığı konulardan biri de akü bitmesi veya boşalması oluyor. Akünün arızalanması ya da tükenmesi, yolda kalmanıza neden olabilir. Güngören akü yardım hizmetimiz ile akü problemlerinize hızlı ve güvenli bir şekilde çözüm bulunuyoruz. Akünüz bittiyse ve yolda kaldıysanız; bizimle iletişime geçerek akünüzün değişim, onarım ve bakım işlemlerinin yapılması için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Araç aküsü, otomobillerin en önemli ekipmanlarından biridir. Ömrü genellikle dört yıl kadardır. İyi bakılmayan ve bakımı yapılmayan bir akü, daha kısa sürede bitecek ve aniden yolda kalmanıza neden olabilecektir. Sebep her ne olursa olsun akü kaynaklı sorunlarınız için Güngören akü yardım hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Aküyü Kontrol Ederken Bunları Unutmayın

Bir akünün durumunu kontrol ederken bazı şeyleri akılda tutmak önemlidir. Bu bileşenlerin bir elektrolitin etkisiyle oluşan kimyasal bir süreç sayesinde elektrik enerjisini depolama yeteneğine sahip olduğu anlaşılmalıdır. Bu yüzden akü değişimi ve bakımı gibi işlemler mutlaka uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Araç aküsü sülfürik asit, kurşun sülfat, kurşun peroksit ve hidrojen gibi kimyasal elementlerden oluştuğu için oldukça zehirlidir. Bundan dolayı, içerdiği patlama ve kıvılcım riski sebebiyle akü, cilt sorunlarının yaşanmaması adına doğru önlem ve ekipmanla kontrol edilmelidir. Akünüzdeki sorunları çözmeye çalışmak yerine Güngören akü yardım hizmeti alarak süreci daha güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akü Yardım Güngören

Araç sürücülerinin başına gelen talihsiz olaylardan biri de şüphesiz ki akü bitmesi oluyor. Aracı çalıştırmadan evvel ya da yolda sürüş halindeyken akünün bitmesi gibi bir durumla karşılaşmanız her daim olasıdır. Bilindiği üzere akülerin ömrü en çok dört yıldır. Bakımı yapılan ve iyi kullanılan aküler daha uzun bir kullanım ömrünü teşvik edecektir.
Araba çalışmıyorken farları, iç aydınlatmayı, sinyalleri ve radyoyu açık bırakmak gibi durumlar da akünün kısa sürede bitmesine neden olabilecek durumlardır. Yine de her daim yolda kalma ihtimaliniz olduğu bir gerçektir. Eğer akü sebebiyle yolda kalırsanız, Güngören akü yardım hizmetimizi talep edebilirsiniz.