Bağcılar ve Yakın Çevresinde Bulunan Esenler, Güneşli, Kirazlı, İstoç, Batışehir, Demirkapı, Mahmutbey, Sultangazi, İkitelli Bölgelerine’de 7/24 Sizlere Her Zaman Çözüm Odaklı Hizmetlerimizle Akü Satış Akü Takviyesi ve Bulunduğunuz Konumda Ücretsiz Montaj Hizmeti Verilmektedir. Bağcılar akü yardım servisimiz ilçe ve mahallelerinde 7/24 sizlere bulunduğunuz konuma gelerek hizmet vermekteyiz.Oto akü söz konusu olduğunda çoğu insan akünün bitip bitmediğini belirlemede sorun yaşar. Ancak akü aniden biterse aracınız çalışmayacaktır ve bu durumda yolda kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Bağcılar akü yardım hizmeti veren firmamız, herhangi bir olası akü sorununda ya da yolda kalma durumunda en hızlı şekilde yardımınıza koşacaktır.Biten bir akü yenisi ile değiştirilmelidir. Bir akünün voltajı 9-12 V arasında ise kısmen boşalmıştır. Bunu öncesinde fark edemeyebilirsiniz ve aracınızın aküsü tam anlamıyla biterse aracınızın yolda kalma ihtimali söz konusu olacaktır. İşte bu noktada devreye giren Bağcılar akü yardım hizmeti olur.

Bağcılar Akü Yardım ve Tamir Hizmeti

Son dönemlerde piyasadaki aküler daha az bakım gerektirse de akülerin doğası gereği düzenli bakım ve değişim şart. Fakat akünün onarılabileceği bazı durumlar vardır. Az bakım gerektiren bir akünün üstünü açabilir ve dolum seviyesini en az yılda bir kez kontrol edebilirsiniz. Akünün kurumasını önlemek için düzenli olarak dolum işlemi yapmalısınız.Bir araba aküsünü değiştirmek aslında kolaydır. Ancak yolda kalma durumunda ya da akü değiştirmeyi bilmiyorsanız, bu süreç zorlayıcı olabilir. Bununla birlikte, elektrikli elemanlarla çalışırken çeşitli güvenlik önlemleri mutlaka alınmalıdır. Bu süreçte bir uzmandan hizmet alabilirsiniz. Bağcılar akü yardım bu konuda siz destek olacaktır.

Bağcılar Akü Yardım ile Yola Kaldığınız Yerden Devam Edin

Akü, bir elektrolitik asit içeren bölmelerle ayrılmış, dahili olarak pozitif ve negatif plakalardan oluşan bir elektrik enerjisi akümülatörüdür. Bu çözelti farklı plakalarla birleştirildiğinde, kimyasal reaksiyon sayesinde elektrik akımı üretir.Depolama kapasitesine ve akü tipine bağlı olarak birçok farklı akü çeşidi vardır. Alternatör ise yanmalı motordan aldığı mekanik enerjiyi işler ve bunu direkt olarak elektrik enerjisine dönüştürür. Bu, aküyü şarj eder ve bakımını yapar. Ayrıca diğer elektrik sistemlerine gerekli akımı sağlar. Akü aksamında meydana gelen herhangi bir arıza veya akünün bitmesi durumu, aracın çalışmasına engel olur. Bu durum ise aniden yolda kalmanıza neden olabilir.Bağcılar akü yardım hizmetimiz, aküyle alakalı her türlü sorunda sizlere optimal düzeyde destek olmaktadır.