Bir telefonla oturduğunuz yerden hiç zahmete girmeden akünüzü ayağınıza getiriyoruz. Alo Akü Akü Kapında hizmetimizle birçok farklı modelde akü ile günün her saati hizmetinizdeyiz.

Akü denildiğinde akla gelen kaliteli markalarla çalışıyoruz. Aracınızın marka ve modeli hiç fark etmez. Yolda kaldığınızda ve Aküye ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayın. Detaylı bilgi için bizi arayın. Ekiplerimiz ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek ve sizlere yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir. Akünüz ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir konuda ekiplerimize ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Alo Akü Akü Kapında hizmet ağı oldukça geniş profesyonel bir destek sistemidir. Ekiplerimiz sizi zahmete sokmadan hızla yanınıza gelerek hizmet sağlayacaklardır. Hizmetlerimiz garantili olup herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda bize ulaşabilirsiniz.

Alo Akü Akü Kapında hizmeti ile satın almış olduğunuz aküler yetkili firma garantisi kapsamındadır. Piyasadaki fiyatlarla fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda sunduğumuz hizmetin makul fiyatlarda olduğunu göreceksiniz. Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını uygun bütçeyle karşılayabilmelerini sağlamaktadır. Sabah uyanıp aracınızın başına gittiğinizde birden aracınızın çalışmadığını fark ettiniz. Sorun aküden kaynaklanıyor gibi gözüküyor. Bu gibi durumlarda Alo Akü Akü Kapında hizmetimiz yardımınıza koşuyor. Bir telefonla ulaşabileceğiniz hizmet yetkililerimiz mobil yardım ekibimizle kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek aracınızı yeniden yola çıkabilecek hale getirecektir. Ekiplerimiz sizi uğraştırmadan sorununuzu kolayca çözer.

Aracınızın aküsü takviyeye ihtiyaç duyuyorsa ekiplerimiz değişim yapmadan önce takviye ile sorunu gidermeyi tercih edeceklerdir. Değişim yapılması gerekmeyen bir akü olması durumunda ekiplerimiz yeni bir akü satın almanız için ısrarcı olmayacaktır. Takviye yaparak sorununuz giderilecek ve kolayca trafiğe çıkmanız sağlanacaktır. Alo Akü Akü Kapında hizmetimiz benzer hizmetlerin arasından uzman ekibi ile hayatınızı kolaylaştırmak üzere çalışacaktır. İnsanların vaktinin oldukça kısıtlı olduğu günümüz şartlarında bir işi halledebilmek için saatler harcamak hiç kimsenin tercih edeceği bir şey değildir. Vaktin nakit olduğu dünyamızda insanların işlerini kolayca halledip işlerine dönmeleri öncelikli hedefimizdir.

Bu sebeple mobil ekiplerimiz hızla çalışacak zamanınızı çalmayacak ve memnuniyetinizden emin olacaklardır. Alo Akü Akü Kapında servisi ile dilediğiniz marka model aküyü bir telefonla sipariş edebilir, teslimatını sağlayabilir ve dilerseniz montajını da ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Satın aldığınız akünün dilediğiniz yere teslimatını gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz akünüzün aracınıza montajını da ekiplerimiz hızlıca gerçekleştiriyor. Akünün bağlantı sistemi her araçta farklı gerçekleşmektedir. Bu sebeple internet üzerinden izlediğiniz videolar vasıtasıyla akü bağlantısını kendiniz yapmaya çalışmayınız.

Otomobilinizde geri dönüşü olmayan hasarlara sebebiyet verebilirsiniz. Aynı zamanda aküler elektrik içeren aksamlardandır. Kendi başınıza gerçekleştirmeye çalıştığınız bir işlem sonucunda elektriğe kapılma ihtimaliniz bulunmaktadır. Kendiniz ve otomobilinizin sağlığı için aracınızı profesyonel ekiplere teslim etmeniz yararınıza olacaktır. Alo Akü Akü Kapında ekiplerimiz akü modeli fark etmeksizin işlem yapabilmektedirler. İşlem sıklığımız fazla olduğu için her türlü akü modelinde ve markasında deneyime sahibiz.

Son teknolojiyi kullanarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz firmamız ve akü firmalarının garantisi altında size sunulmaktadır. İstemediğiniz bir durumla karşılaşmanız halinde mağduriyetiniz yetkili firma tarafından hızla telafi edilecektir. Firma kaynaklı arıza durumlarında akünüzün değişimi sağlanacak ve sorununuz telafi edilecektir. Alo Akü Akü Kapında servisine telefonla ulaşıp her zaman görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Alo Akü Akü Kapında hizmetimizin en büyük önceliği araç sahiplerinin memnuniyetini ve güvenliğini sağlamaktır. Hız dünyasında sizlerin de hizmet almak için deneyimli ekipleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Alo Akü Akü Kapında hizmeti müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran bir hizmettir.