Aracınızın aküsü tükendiğinde Aküm Bitti Akü Getir dediğiniz anda hizmetinizdeyiz. İstanbul’da insanların işlerinin en yoğun olduğu bu trafikli şehirde şüphesiz kullanıcıların bir şeye ihtiyaç duyduklarında buna ulaşabilmeleri saatleri hatta günleri bulabiliyor.

Aküm Bitti Akü Getir servisimiz ile ihtiyaç duyduğunuz anda dakikalar içerisinde tarafınıza ulaşarak aracınızın aküsünü değiştiriyoruz. Sizlerin ve aracınıza uygun bulduğunuz her aküyü en uygun fiyatlarla alma garantisi veriyoruz.

Yolda mı kaldınız? Hemen Aküm Bitti Akü Getir servisimizi arayarak aracınıza uygun marka ve modelde aküyü bizden talep edebilir, kolayca size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz dilediğiniz taktirde bulunduğunuz yerde akünüzün değişimini sağlayacak aracınızın full performans ile trafiğe dönmesini sağlayacaklardır. Böylelikle trafikte yaşanılacak aksaklıkların da mümkün mertebe önüne geçilecektir. İstanbul şartlarında trafiğin aksamasına sebep olmak hem sürücü hem de trafikteki diğer unsurlar için büyük sıkıntı yaratan bir durumdur. Aküm Bitti Akü Getir servisinden yararlanmayıp sorununuzu başka şekillerde çözmeye çalışmanız hem bütçeniz hem de zamanınız açısından size sıkıntı yaratacaktır. Günümüz koşullarında bir çekici çağırıp aracınızı servise yönlendirmeniz oldukça meşakkatli bir süreçtir.

Kimse kolayca halledebileceği şeyler için uzun süreler harcamayı tercih etmez. Bu sebeple bir telefon uzağınızda bulunan ekibimizle temasa geçip akünüzün hızla değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Aküm Bitti Akü Getir servisi aynı zamanda takviyeye ihtiyaç duyduğunuz anlarda da sizlerin yardımına koşuyor. Yardımcı ekiplerimiz stoklarımızda bulunan her marka ve modelde aküyü de eğer ihtiyacınız olursa kolayca tarafınıza ulaştırıp aracınızla bağlantısını gerçekleştiriyor.

Akü değişimi profesyonel olarak alınması gereken hizmetlerden biri. İşinde uzman kişiler tarafından yapılmayan akü değişimleri araçların gelecekte ciddi sıkıntılarla karşılaşmalarına sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeple aracınızın akü değişimine ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız lütfen şahsen müdahale etmeden Aküm Bitti Akü Getir ekiplerimizi arayarak yardım isteyiniz. Eğer bilgi sahibi olmadığınız akü değişimi gibi ciddi profesyonellik gerektiren bir işlemi yalnız başınıza yapmaya kalkışırsanız aracınızda ciddi problemlere sebebiyet verebileceğiniz gibi kendinize de ciddi kazalara sebep olabilirsiniz. Tavsiyemiz aracınızla ilgili herhangi bir problem oluştuğunda asla kendinizin müdahalede bulunmamanızdır.

Ekiplerimiz akü değişimi ve akü takviyesi konusunda düzenli olarak eğitim alan uzman bireylerden oluşur. Teknolojik ekipmanlar kullanılarak Akü arıza tespiti yapılır. Ekiplerimiz amatör iş yapmazlar. Yaptırdığınız işlemden memnun kalacağınız için bizleri dostlarınıza da çekinmeden tavsiye edeceksiniz. Aküm Bitti Akü Getir servisi 7 gün 24 saat hizmet veren profesyonel bir hizmet ağıdır. Dilediğiniz her an çağrı merkezi temsilcilerimizi arayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti belirtip bulunduğunuz noktada kolayca hizmet alabilirsiniz. Her aracın ve her akünün kendine has bir sistemle çalıştığını ve bu sistemlerin asla konunun uzmanı olmayan kişilerce ellenmemesi gerektiğini lütfen unutmayınız. Aküm Bitti Akü Getir dediğiniz anda tarafınıza ulaşacak bir ekip ile çalışmak varken neden kendi başınıza bir şeyleri halletmeye çalışasınız ki.

Kolayca, düşük maliyetle ve bulunduğunuz yerde hizmet alabileceğiniz ekiplerimiz gününüzü kolaylaştırmak için bir telefon uzağınızda aramanızı bekliyorlar. İstanbul avrupa yakasında günün her saatinde  hizmete açığız. Eğer profesyonel olarak araç kullanıyorsanız, yani yaptığınız iş sürekli trafikte olmanızı gerektiriyorsa hizmet hattımızın numarasını telefonunuza kaydetmenizi tavsiye ederiz. Böylece Aküm Bitti Akü Getir  dediğiniz anda kolayca probleminizi çözebilirsiniz.

Eğer aracınızın aküsünün tükendiğini düşünüyorsanız vakit kaybetmeden yeni akü temini için ekiplerimize ulaşmanızı tavsiye ederiz. Kullanım ömrü bitmiş bir akü ile yola devam etmek sürücüler açısından ciddi yolda kalmanızı sağlayacak bir durumdur.