İstanbul içerisinde herhangi bir yerde aküye ihtiyacınız olduğunda size en yakın akücü Elmas akü firmasıdır. Tüm İstanbul’a hizmet veren bu firma en ucra köşelere bile acil akü hizmeti sağlamaktadır. Aracınızı kullanılamaz hale getiren akü sorunlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz. En yakın akü firması arayışınızda olduğunuzda bizlere ulaşmanız dahilinde 30 dakika içerisinde uzman kadromuz bulunduğunuz konuma gelecektir. Sorununuzun çözümü için gerekli tüm bilgi ve donanıma sahip olan ekibimizin en kısa süre içerisinde yerinde hizmet vererek yolculuğunuza devam etmenizi sağlayacaktır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere akü yol yardım desteği sağlayan Elmas akü firmasına 7/24 ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma gelip akünüzün montajını ya da tadilatını yapıyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre binlerce çeşit marka akü ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yolda kalma durumunda tereddüt etmeden ilk tercihiniz Elmas akü firması olacaktır. Diğer rakiplerine göre daha hızlı ve daha ucuz olan servisleriyle tam bir müşteri dostu profile sahiptir.

Yerinde Akü Servisi

Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan İstanbul ilinin bütün ilçelerine hatta en ücra köşelerine bile acil akü takviyesini yolda kalan müşterilerimize yapmaktayız. Aracı arızalanan kişiler direk en yakın akücü ya da en yakın akü firması aramaya başlıyorlar. Elmas akü İstanbul’un tüm ilçelerine 30 dakika içerisinde hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin zamanı bizim için değerli olduğundan bulunduğu konuma en yakın ekiplerimizi müşterimize yönlendiriyoruz. Böylece yerinde akü servisi yapmış oluyoruz. Bizlere iletişim numaralarımız üzerinden günün istediğiniz saatinde ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşmanız durumunda telefondan arızanın nedenini anlamaya çalışıyoruz ve sorununuza çözüm buluyoruz. Akü ile ilgili yaşanan sorunlarda akünüzü ayağınıza kadar getiriyoruz. Akünüzü taktıktan sonra ya da onarımını yaptıktan sonra gerekli kontroller uzman ekibimiz tarafından yapılır. İncelemenin sonrasında bir sorun olmaması durumunda yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla sizlere en yakın akücü olarak her zaman yanınızdayız. Siz değerli müşterilerimizin yolda kaldıklarında daha fazla mağduriyet yaşamasını engellemek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Akü Hizmetlerimiz

Elmas Akü 7/24 hizmet veren sizlere en yakın akü firması olma sıfatını taşıyan bir firmadır. Elmas akü olarak siz değerli müşterilerimize;
Akü bakımı
Acil Akü
Otomobillerin elektriksel bakımı
Aküye ihtiyacınız olduğu her an sizlere en yakın akücü olan Elmas aküyü tercih edebilirsiniz. Profesyonel kadromuzla sizlere destek vermekten gurur duyarız.

Günümüzde kış aylarında araç kullanıcılarının başına gelen en büyük dertlerden biri yolda kalma durumudur. Yolda kalan araçlar bu konudan yakınırken, aynı zamanda bu tarz durumlara karşın bir tedbir almamaktadırlar. Yolda kalan bir aracın muhtemelen ya tekeli patlamıştır, ya motorunda arıza vardır ya da aküsü bitmiştir. Aküsü bitmiş olan araçların olay yerine uzman bir ekip gelerek aküsünü şarj etmesi ya da değiştirmesi gerekir. Akü bozuksa tamir eder ve araca farklı bir akü takarak aküsünü onardıktan sonra araca geri takar. Diğer durumlar içinse yine sanayiden motor ya da tekerlek arızaları için yardım istenir. Fakat birçok firma uzun yolda kalan araçlar için uzaklık ve mesafeden ötürü hizmet vermez. Bu anlamda profesyonel akü yol yardım hizmeti veren Elmas Akü hiçbir zaman müşterilerini mağduriyete terk etmemektedir. Bu yüzden Avrupa yakasının en çok tercih edilen akü firmalarından biriyiz. Müşterilerimize 7/24 akü yol yardım hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için +90 534 481 33 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Elmas Akü olarak siz değerli müşterilerimizin yolda kalma durumlarına karşın profesyonel, garantili ve uygun fiyatlı bir akü yol yardım hizmeti sunmaktayız. Ekiplerimiz konumunuzu bildirdiğiniz anda kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek akünüz için gerekli olan tüm hizmetleri siz değerli müşterilerimize kısa bir süreç içerisinde sunacaklardır. Akü yol yardım hizmetleri profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Kaliteli bir hizmet almazsanız, yine akünüz sizi yolda mağdur edebilir. Bu yüzden hizmet aldığınız firmaları seçerken iyi bir araştırma yapınız. Genelde acil yardım adı altında acilen alınan bu hizmetlerde hiçbir kullanıcı firmanın ne olduğunu fazla araştırmaz. Çünkü vakti yoktur. Ancak bu konuda Elmas Akü olarak belirtmek isteriz ki müşterilerimize her zaman profesyonel ve kaliteli hizmetler sunarız. Akülerimiz dünyanın sayılı markalarının ürünlerinden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunarken her zaman profesyonelliğe dikkat ederiz. Sizlerde Elmas Akü, akü yol yardım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, +90 534 481 33 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.