Piyasada satışa sunulan birçok akü modeli bulunmaktadır. Bu modeller firmaların çalışmayı tercih ettikleri markalara göre değişkenlik gösterecektir. Akü Market olarak her marka ve modelde akü ile hizmetinize hazırız. Bir çok farklı modelde akü ve marka ile İstanbul avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Üstelik ürünlerimizde düşük fiyat garantisi sunuyoruz. Emin olun aynı kalitede bir ürünü başka bir firmada bu fiyatlarla bulamazsınız. Akü Market size uygun fiyatla yüksek performanslı ürünleri garanti eder.

Kamyon, tır, otomobil, otobüs, deniz araçları fark etmeksizin. Her türlü araca uygun aküler Akü Market ile ayağınızda. Yaygın servis ağımızla ve hızlı teslimat özelliğimizle ihtiyacınıza yönelik çözümler üretiyoruz. Satış sonrası hizmetlerimiz de müşteri memnuniyetini arttırmak için her daim sizinle. Aklınıza takılan her türlü konuda destek ekiplerimizi arayabilir, bütçenize uygun doğru aküyü seçebilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada günden güne değişen fiyatlar sebebiyle akü alırken elinizi çabuk tutmanız sizin yararınıza olacaktır. Elimizde olmayan ekonomik şartlardan ötürü fiyatlarımız sürekli değişkenlik gösterdiği için tavsiyemiz ihtiyacınız olduğu anda Akü Market ile iletişime geçerek akünüzü değiştirmeniz. Akü Marketimizden satın aldığınız ürünleri garantili bir biçimde tarafınıza iletmektedir. Böylelikle ihtiyaç duymanız halinde destek alabilir veya başka marka modelde bir akü ile akünüzün değişimini sağlayabilirsiniz. Çok beklemeden değişime ihtiyaç duyan bir aküyü değiştirmek aynı zamanda aracınızın sağlığı açısından da oldukça önemlidir.

Eski ve performans sağlamayan bir akü ile ne zaman yolda kalacağınızı bilmediğiniz bir yolculuk yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine aracınızın performansından emin bir şekilde yola çıkmanız dikkatinizi sürüşe vermeniz açısından da önem arz eder. Aracınızın her an arıza yapacağını düşünmek sürüş sağlığınızı etkileyeceği için kaza yapmanıza sebebiyet verebilir. Bu sebeple akü de dahil olmak üzere aracınızda herhangi bir arıza olması durumunda en kısa sürede bunu çözüme kavuşturmanız hayati derecede önem arz etmektedir. Hiçbir şekilde arızalı bir araçla ve arızalı bir aküyle yolculuğa çıkmamalısınız.

Eğer uzun yola çıkacaksanız ve aküye ihtiyacınız varsa yolculuktan önce Elmas Akü Market uğrayacağınız ilk yer olmalıdır. Beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşmaktansa tedbirli olmakta fayda vardır. Böylece belki de hiç tanımadığınız bir şehirde akü sebepli arıza yaşayarak yolda kalmak ve çok daha yüksek maliyetlerle aracınızı bir servise çektirmek zorunda kalmazsınız. Aracınızı bir çekici vasıtasıyla olduğunuz yerden aldırmak oldukça maliyetli olacaktır. Önleminizi baştan alıp Elmas Akü Market ile akünüzün değişimini sağlarsanız ekstra bedeller ödemenize gerek kalmaz. Aklınız yapacağınız yolculuğun keyfini çıkarmakla meşgul olabilir. Elmas Akü Market müşterilerine farklı yöntemlerde ödeme yapma imkanı da sağlar. Havale, kapıda ödeme gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bütçenize ve aracınıza en uygun aküyü danışmanlarımızı arayarak bulabilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz aklınıza takılan her konuda yardımcı olmak için aramanızı bekliyorlar. Akü bakımından, montajına, fiyatlarından, kaç dakikada tarafınıza teslim edileceğine kadar her türlü konuda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarımız 7/24 hizmetinizdedir. Dilerseniz Elmas Akü Market satın aldığınız ürünleri tarafınıza en kısa sürede ulaştırarak aracınıza montajını da gerçekleştirecektir. Deneyimli saha ekiplerimiz tarafından aküleriniz en kısa sürede aracınıza bağlanarak aracınız trafiğe çıkmaya hazır hale getirilir.

Aynı zamanda satın aldığınız ürünlerden kaynaklı herhangi bir problem yaşamanız halinde sattığımız tüm ürünler yetkili firma garantisi altındadır. Tüm ekibimizle memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Diğer akü market firmalarına nazaran uygun fiyatlı kaliteli hizmet sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.