İstanbul akü sektöründe yirmi yılı aşkın tecrübemizle Mutlu, İnci, Varta, Bosch, gibi kaliteli ürünlerle hizmetinizdeyiz. Bir akü bayisi ile alışveriş gerçekleştirdiğinizde montaj, servis ve bakım gibi hizmetler tarafınıza genellikle ücretsiz olarak sunulacaktır.Resmi Akü Bayisi akülere diğer firmalara göre daha düşük maliyetlerle ulaşacağı için alışverişlerinizi akü bayisi ile gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır. Akü bayisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmak zorundadır.

Bu sebeple kaliteli hizmeti uygun fiyata müşterilerine sunmakla mükelleftir. Akü bayisi sattığı akülerde garanti sağlar. Satış sonrası hizmetleri ile 7/24 müşterilerinin yanında bulunur. Bizden satın aldığınız aküleriniz için 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimiz aracılığı ile tarafımıza ulaşarak destek alabilirsiniz. Aynı zamanda yolda kalmanız gibi olumsuz hallerde destek birimlerimiz tarafından günün her saatinde tarafınıza hizmet sağlanacaktır. Bir akü markasının distribütörü olabilmek için öncelikle piyasada verdiğiniz hizmet ile müşterilerinizin memnuniyetini kazanmış bir firma olmanız gerekmektedir.

Resmi Akü Bayisi olabilmek için akü markaları ile sözleşmeler yapılarak hizmete başlanmaktadır. Herhangi bir akü satıcısı kazanç elde edebilmek için alış fiyatının üzerine kâr koyacağı için fiyatları daha pahalı olacaktır. Akü Bayisi, bayi fiyatına alım yaptığı için satış fiyatı da buna göre düşük olacaktır. Bu müşterinin bütçesi için faydalı bir yaklaşım olacaktır.

Akü bayisi ile çalışmak ve akü bayisinden alışveriş yapmak diğer alışveriş türlerine göre birçok avantajı da beraberinde getirir. Satın alınan ürünlerde garanti verilmesi bu avantajların başında gelir. Aynı zamanda bir merkezin resmi bayi haline gelebilmesi için firmada çalışan personelin de alanında uzman deneyimli kişilerden oluşması gerekmektedir. Akü bayisi ile yaptığınız alışverişin sağlıklı olabilmesi için çalıştığınız bayinin resmi distribütör olması şarttır. Bir firma ancak hizmette ulusal bir kaliteye sahip olduğunda firmalar tarafından bayilik alabilirler. Bir bayinin firmalar için resmi hale gelebilmesi için birçok standardı sağlaması gerekmektedir.

Hizmet verilen mekânın güvenliğinden, genişliğine kadar birçok detayın resmi akü bayisi olabilmek için önemi bulunmaktadır. Akü bayisi ile yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız herhangi bir sorun olması durumunda bayi kadar ana firma da sorumlu olacağı için firmalar bayilerini titizlikle seçer. Markalarına yakışan kaliteli bir akü bayisi ile çalışmak akü markalarının öncelikli hedefidir. Bir akü bayisi elinde her daim ihtiyacınıza uygun modelde aküleri bulunduracaktır. Hizmetlerinde aksama olmayacağı için sürüş keyfiniz aksamayacak aracınız en kısa sürede yeniden trafiğe çıkabilecektir. Montaj ve takviye gibi işlemler de ancak akü bayisi tarafından gerçekleştirildiğinde sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz. İkinci sınıf, işinin ehli olmayan merkezlerden alınan hizmetler aracınızın ve dolayısıyla sizin sağlığınızı direkt etkileyecektir.

Akü bayisi aracınızın düzgün çalışabilmesi için akü sağlığınızı sağlamak ve bunu garanti etmek zorundadır. Bir bayi hizmetini verdiği akü markasının güvenilirliğini zedeleyemez. Aksi hallerde marka kimliğine zarar vereceği için resmi akü bayileri hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak zorundadır. Hizmette herhangi bir aksaklık yaşanmaması için akü bayisi akü firması tarafından düzenli aralıklarla denetlenir.

Akü hizmeti deneyimli akü bayisi tarafından titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. İşinin ehli olmayan akü bayisi ile çalıştığınızda her an yolda kalabilme ihtimali ile karşı karşıya kalırsınız. Bu sebeple alışveriş yaptığınız akü bayisi resmi distribütör olmalıdır. Dilediğinizde alışveriş yaptığınız firmadan resmi evraklarını göstermelerini talep etmekten çekinmeyin. Mümkün mertebe ikinci sınıf servislerden akü hizmeti almamanız aracınızın sağlığı açısından çok önemlidir. Akü bayisi eğer kaliteli bir hizmet anlayışına sahip resmi bir akü bayisi ise alışveriş sonrası hizmetleri ile her daim yanınızda olacaktır.