İstanbul Tüm İlçelerinde ve Halkalı ,Esenler ,Bayrampaşa ,Gaziosmanpaşa ,Kağıthane ,Bölgelerinde 7/24 Sizlere Her Zaman Çözüm Odaklı Hizmetlerimizle Akü Satış Akü Takviyesi ve Bulunduğunuz Konumda Ücretsiz Montaj Hizmeti Verilmektedir ..İstanbul çevresinde Elmas akü olarak Avrupa ve Anadolu yakasındaki bütün ilçelere haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet vermekteyiz. Akü satış ve akü servisi hizmetinde aracınızın bulunduğu konuma göre akü teslimi ve montajı yapmaktayız. Acil akü siparişi lazım olduğunda bizleri arayabilir ve destek alabilirsiniz. Marş ve şarj donanımları olarak kontrol ve arıza tespiti yapmaktayız. Montajlama ve servis fiyatlarını da teslimat adresi ve bulunduğu konumun uygunluğuna göre yapmaktayız. İstanbul çevresinde uzun süredir hizmet vermekte olan Elmas Akü, piyasadaki çoğu firmaya oranla daha uygun hizmet vermektedir. En kaliteli marka akülerin satışı ve servisi konusunda sizlere birbirinden iyi ürün olanakları sağlamaktayız. Acil akü lazım olduğunda da her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acil Akü Siparişi

İstanbul’un bütün ilçelerinde ve ilçelerin en ücra köşelerine dah acil akü takviyesi yapmaktayız. Elmas Aküyü arayarak akü siparişi verebilir ve akünüzü en hızlı şekilde ayağınıza getirebilirsiniz. Elmas akü olarka firmamızı aramanız durumunda arıza tespiti yapıyor ve aküleriniz bulunduğunuz adrese getirip montajlıyoruz. Akülerdeki arızaları giderdikten ve tüm sistemleri kontrol ettikten sonra yola güvenle devam edebilirsiniz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile İstanbul’un en ücra köşelerine kadar acil akü siparişlerinizi en hızlı şekilde getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemek amaçlanarak 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.

Akü Hizmetlerimiz

Elmas akü olarak 7/24 akü işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Piyasadaki en güvenilir ve en kaliteli aküyü satmanın yanı sıra akü hizmetleri de sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler şu şekilde yer almaktadır:

Acil aküye ihtiyacınız olduğunda bir telefon ile yanınızdayız.
Aküye ihtiyaç duyduğunuz her an bizleri arayarak ayağınıza aküyü getirebilirsiniz. Uzman ekibimiz aküyü sizlere getirdikten sonra montajını yapacak ve yola sağlıklı bir şekilde devam etmenizi sağlayacaktır. Gerekli bütün kontroller yapıldıktan sonra yolculuğunuza sağlıklı bir şekilde devam edebilirsiniz.

Akü Bakımı

Akülerinizde herhangi bir arıza olması durumunda veya uzun yola çıkmadan önce kontrol ettirmek için akü bakım servislerimize gelebilirsiniz. Firmamız akünüz hakkında bütün testleri yaparak akünüzü güçlendirecek ve yola daha sağlıklı bir şekilde çıkmanızı sağlayacaktır.
Araçlarınızın kışlık elektrik bakımı
Kış aylarında aküler çalışmakta zorluk çekebilir. Bu yüzden akülerinizi özellikle uzun yol tercih etmeden önce kontrol ettirmeniz daha sağlıklı bir sürüş için gereklidir. Arabanın motor yağı vs. kriterler gibi aküsünü de özellikle kış aylarında kontrol ettirmek önem arz etmektedir.

Akü otomobil gibi araçlarda gerekli olan teknik bir parçadır. Aküler otomobillerin motor kısmında yer alır. Araçlarınızın aküsü bitince araçlarınız yolda kalmaya mahkûm hale gelir. Bu tarz aksaklıklara karşı Elmas Akü olarak sizlerin mağduriyetini giderecek hızlı ve pratik hizmetler sunmaktayız. Profesyonel hizmetlerimizle acil akü hizmetleri sunuyoruz. İstanbul Avrupa yakasının bütün bölge ve ilçelerinde konum fark etmeksizin sizlere acil akü hizmetleri sunuyoruz. Acil akü hizmetlerini uygun fiyat ve garantili bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özellikle kış aylarında araçlarınızın akülerinin donma tehlikesine karşı sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Elmas Akü olarak bölgemizde verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamış durumdayız. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak için +90 534 481 33 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Elmas Akü uzun yıllardır kendini müşteri kitlesine kanıtlamış olan ve sektörünün gelişimine katkı sağlayan akü firmalarından biridir. Akülerinizin tükendiği noktada yukarı da belirttiğimiz telefon numarasını aradığınız takdirde akülerinizin değişimi ve takviyesi için siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız www.elmasakü.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Akü satışı ve montajı konusunda hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdüren Elmas Akü çevre dostu uygulamalarıyla eski akülerinizi geri dönüşüm yoluyla tekrardan kullanıma hazır hale getiriyor. Çevreye zararlı olan kimyasalların doğaya verdiği zararı geri dönüşüm çalışmalarımızla engelliyoruz. Elmas Akü en kaliteli akü markalarının ürünlerini kullanarak sizlere kaliteli bir hizmet olanağı sunuyor. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak için +90 534 481 33 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Elmas Akü, acil akü hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunarken uygun fiyat stratejisiyle siz değerli müşterilerine hizmetlerini titiz ve kapsamlı bir şekilde sunmaktadır. Ağır vasıta araçlarınız, standart sedan otomobilleriniz ve ticari araçlarınızın akü değişimi hızlı bir şekilde yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize profesyonel bir şekilde sunuyor ve akülerinizin değişimini 30 dakika içerisinde tamamlıyoruz. Uzun yol dönüşlerinde, yolda kalan araçlarınızın akü sorunları ve diğer teknik aksaklıklarını çözüme kavuşturuyoruz. Elmas Akü öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyen ve kalıcı çözümler sunan bir ekipten oluşmaktadır. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız +90 534 481 33 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.